SEO Новости Разное

Голосовий помічник Siri від Apple заговорить українською (тепер точно!)

Голосовий помічник Siri від Apple заговорить українською (тепер точно!)

Голосовий помічник Siri від Apple заговорить українською (тепер точно!)

Наприкінці минулого року Apple шукала аналітика анотацій (Annotation Analyst) зі знанням української мови для команди голосового помічника Siri, а тепер купертинівський гігант почав підписувати контракти з професійними лінгвістами, які безпосередньо займуться українською локалізацією продукту.

Частиною команди Apple Siri Voice стала користувачка Twitter, яка особисто повідомила новину на свої особистій сторінці в Twitter (незабаром після публікації авторка видалила повідомлення). Ми встигли зробити скріншоти, але, беручи до уваги обставини, публікуємо їх анонімізованими.

11

То ж, якщо у когось ще лишались хоч якісь найменші сумніви щодо офіційної підтримки української мови у Siri, то тепер їх бути не повинно. Очевидно, що запуск україномовної версії Siri — подія найближчого майбутнього.

Нагадаємо, у червні Apple (нарешті!) відкрила в Україні офіційне представництво, яке взяло на себе імпорт техніки та опіку офіційними реселлерами. Також Apple активно взялась за українську локалізацію продуктів — ще до відкриття київського офісу компанія запустила україномовну версію сайту. Наприкінці липня на Apple Watch в Україні запрацювала функція ЕКГ та сповіщення про аритмію. Крім того, ось-ось мають увімкнути eSIM на Apple Watch, а тепер ще маємо підтвердження підготовки до запуску української версії Siri.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.